Sorumluluk Reddi

1. Online içerik: Dolukulluk.com, sunulan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği ya da kalitesi konusunda güvence vermez. SİTEDE BULUNAN HERHANGİ BİR İÇERİĞE SERBEST ERİŞİMİNİZE İZİN VERİLMESİNİN KOŞULU Dolukulluk.com’un, KULLANICININ SİTEYE ERİŞİMİNDEN, SİTEYİ KULLANIMINDAN VEYA SİTEYE ERİŞEMEMESİNDEN VEYA KULLANICININ SİTEDE BULUNAN BİLGİLERE GÜVENMESİNDEN DOĞAN DOĞRUDAN, İNDİREKT, ÖZEL, CEZA GEREKTİRİCİ, KAZARA VEYA DOLAYLI KAYIP VEYA HASAR, KAYBOLAN VERİ VEYA İŞ AKSAKLIKLARINDAN DOĞAN KAR KAYBI VEYA HASARLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA TÜM KAYIP, ZARAR VE HER TÜRLÜ HASARDAN SORUMLU OLMAMASI VE OLMAYACAĞIDIR.

2. Atıflar ve Linkler: Dolukulluk.com’un sorumluluk alanının dışında bulunan yabancı internet sayfalarına doğrudan ya da dolaylı atıflarda (“linkler”), yalnızca Dolukulluk.com’un içeriklerden haberdar olduğu ve teknik olarak yasaya aykırı içerikleri önlemesi mümkün olduğu ve beklenebileceği durumlarda sorumluluk yükümlülüğü yürürlüğe girebilir. Bu nedenle Dolukulluk.com, linkin oluşturulduğu tarihte söz konusu bağlantılı sayfaların yasadışı içerik barındırmadığını açıkça beyan etmektedir. dolukulluk.com, linkli/bağlantılı sayfaların güncel ve gelecekteki içerikleri üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir. Bu nedenle site işbu suretle açıkça bütün linkli/bağlantılı sayfaların, link oluşturulduktan sonra değiştirilen tüm içerikleriyle arasına mesafe koymaktadır. Bu belirleme, sitenin kendi internet seçeneği içerisinde oluşturulan tüm linkler için geçerlidir. Yasadışı, hatalı ya da eksik içeriklerden ve özellikle bu şekilde sunulan bilgilerin kullanılmasından ya da kullanılmamasından doğan zararlardan, linkler yoluyla söz konusu yayına atıfta bulunan sunucu değil, yalnızca sayfanın işaret edilmiş olan sunucusu sorumludur,

3. Veri Gizliliği: İnternet seçeneği içerisinde kişisel ya da ticari bilgilerin (e-posta adresleri, adlar, adresler) girilme olanağı varsa, bu bilgilerin kullanıcı tarafından verilmesi kesinlikle gönüllülük esasına göre gerçekleşir.

4. Feragatnamenin Geçerliliği: Bu sorumluluk muafiyeti, bu sayfaya işaret edilen internet seçeneğinin bir parçası olarak görülmelidir. Bu metnin bölümlerinin ya da belli formülasyonlarının geçerli mevzuata uymaması, artık geçersiz olması ya da tam olarak uymaması durumunda, dokümanın geri kalanının içeriği ve geçerliliği bundan etkilenmez.